Parça eşya taşıma

Parça eşya taşıma

Başkanoğlu parça eşya taşıma hizmeti; Bireysel müşterilerimizin ev eşyalarının tek parça, bir oda, beyaz eşya takımı veya mobilya takımı taleplerinde Parça Eşya Taşıma her işleme özel taşıma planı oluşturmak müşteri temsilcimizin en ekonomik seviyede hizmet sunmayı amaçlayarak önce memnuniyet ve kaliteden asla taviz vermemekteyiz. Eşyaların yoğunluğuna göre sadece kamyonet, tek personel veya eşya durumuna göre mobilya ustası ve taşıyıcı elemanlarımız haftanın 7 günü 24 saati hizmet sunmaktayız.

Tek parça eşya taşıma hizmeti; Piyano, çelik kasa ve özel yapım mobilya eşyaların taşınmasına gereken özel deneyimli personellerimiz, piyano taşıma kuyruklu, duvar tipi ve elektronik olmak üzere gereken paketleme ve taşıma kayışları kullanmaktadır. Çelik kasa taşıma 700 kg kadar dört personel kaldıraç ekipmanları ile önce kapak sökülerek, karton mukavva ile paketlenmesi sonrasında yuvarlak taşıma halatı ile yerleri ve çelik kasayı çizmeden taşımaktayız.

Parça eşya taşıma nedir.? Yazlık, bekar, öğrenci ve parça eşyaların şehir içi hız limitine uygun hassasiyeti olan eşyaların kırılmadan çizilmeden sorunsuz taşınmasına olanak sağlayan özel kasalı kamyonet araçlarımız sadece şehir içi taşımacılığına uygun dizaynı ile sorunsuz hizmet sunmaktayız. Yazlık eşyaların istanbul çevre tatil beldelerine sorunsuz günü birlik teslimatlar sağlayarak kişiye özel küçük kamyonet araçlarımız sorunsuz hizmet sunmaktayız. Bekar eşyalarında müşterilerimiz Kamyonet Kiralama talep ederek sadece kamyonet istemektedir. Öğrenci eşyaları küçük kamyonet ile nakliye taleplerinde bir oda taşıma hizmetimizden faydalanırken, Başkanoğlu Nakliyat öğrenci müşterilerimize %10 indirim sağlamaktadır.