Hakkımızda

Başkanoğlu Nakliyat

Hakkımızda; Başkanoğlu nakliyat yenilikçi, profesyonel taşıma planı bireysel ve kurumsal firmalara Evden Eve Nakliyat sektörü, Parça Eşya Taşıma, Kamyonet Nakliye hizmetlerinde şüphesiz takip edilen firma olmuştur. Kuruluşundan bu günümüze, en iyi hizmeti anlayışı ile çalışan Başkanoğlu Evden Eve Nakliyat kalite odaklı hizmet politikası, koşulsuz şartsız müşteri memnuniyeti her zaman ön planda tutmuştur. Amaç çağdaş ve yenilikçi standart üzerinden nakliyat hizmeti sunmaktayız. Başkanoğlu Nakliyat güçlü deneyimli personelleri, müşteri referansını arttırıp, mamnuniyete önem verip maddiyatı ikinci planda bırakır.

Misyonumuz; Eşyaların güvenliği, hızlı ve teknolojik paketleme ürünleri kullanır, müşteri talebine uygun taşıma planı oluşturup kaliteden ödün vermeden hizmetimizi yerine getirmek, yaşam ve çalışma alanlarını hemen adapte olmanız, müşteri memnuniyetini uygun fiyatlarda sağlamak Evden Eve Nakliyat sektöründe rakiplerimizden bir adım önde tutmaktadır.

Vizyonumuz; Evden eve, parça eşya ve kamyonet nakliye sektörü, bireysel ve kurumsal memnuniyet, üst seviyede tutmak, Türkiye standartlarında ön görülen kalite, hizmet sektöründe istanbul’un güvenilirliği kalitesi ile ispatlayan hassasiyetili çalışmalara imza atmış taşımacılık şirketi olmuştur.