Evden eve nakliyat

Evden eve nakliyat

Başkanoğlu evden eve nakliyat; Ev eşyası taşıma konusunda hassasiyetinden asla ödün vermeden her müşteriye fiyat ayırt etmeksizin en kaliteli hizmeti sunmaktayız. Taşınma planlamasını müşterimizin talepleri üzerine, taban fiyatlarında anlaşma sağlanması sonrası ekspertiz gönderimi yapmaktayız, ekspertiz personelinin detaylı izlemleri sonrası Paketleme ürünleri, araç kapasitesi hakkında bilgi vererek müşterimizin onayı sonrası karşılıklı sözleşme imzalanır, taşınma gününe sigorta poliçesi düzenlenir, Evden Eve Nakliyat rezervasyonu açmaktayız.

Taşınma öncesi ön bilgi; Günümüzün teknolojisi geliştikçe hizmet sektöründe gelişim gösteriyor, Özel güvenlikli siteler revaşta olmakta bazı sitelerde Dikkat etmeniz gereken unsurlar vardır. Evden eve nakliyat araçları yüksek kapasiteli kamyonet oldukları için istanbul da bazı siteler araç giriş kapısı bulunmamaktadır. Önemle uyarıyoruz araç park mesafesi ile site içerisinde bina girişi mesafesi fiyatlarda önem taşıyor, bu bilgi nakliye firmasına verilmemesi sonucu taşınma esnasında ek ücret ödeme söz konusu olabilmektedir. Cumartesi ve pazar günü site içerisinde taşınma, asansör ve araç park mesafesini site yönetimi ile detaylı konuşun, nakliye firmasına verilecek esaslı bilgiler sorunsuz, gerçek fiyatlara hizmet almanıza öncü olacaktır.

Eşya paketleme; Eşyaların tamamı paketlenerek özenli, zarar görmemesi için Eşya Paketleme ile toparlanır, kırılacak hassas eşyalara havalı baloncuklu patpat ve beyaz kağıt sarılarak kolilere dizilerek kapatılır ve etiketlenerek nereden alındığı yazılır. Mobilya ustamız yatak odası, çocuk odası, salon takımı. Tesisatçı ustamız, buz dolabı, çamaşır makinesi, bulaşık ve kurutma makineleri de-montaj hale getirerek zarar görmemesi için paketleyip taşıma ipi ile bağlayarak eşyaları hazırlarlar.