Evden eve nakliyat

Evden eve nakliyat

Başkanoğlu evden eve nakliyat; Ev eşyası taşıma konusunda hassasiyetinden asla ödün vermeden her müşteriye fiyat ayırt etmeksizin en kaliteli hizmeti sunmaktayız. Taşınma planlamasını müşterimizin talepleri üzerine, taban fiyatlarında anlaşma sağlanması sonrası ekspertiz gönderimi yapmaktayız, ekspertiz personelinin detaylı izlemleri sonrası Paketleme ürünleri, araç kapasitesi hakkında bilgi vererek müşterimizin onayı sonrası karşılıklı sözleşme imzalanır, taşınma gününe sigorta poliçesi düzenlenir, Evden Eve Nakliyat rezervasyonu açmaktayız.

Taşınma öncesi ön bilgi; Günümüzün teknolojisi geliştikçe hizmet sektöründe gelişim gösteriyor, Özel güvenlikli siteler revaşta olmakta bazı sitelerde Dikkat etmeniz gereken unsurlar vardır. Evden eve nakliyat araçları yüksek kapasiteli kamyonet oldukları için istanbul da bazı siteler araç giriş kapısı bulunmamaktadır. Önemle uyarıyoruz araç park mesafesi ile site içerisinde bina girişi mesafesi fiyatlarda önem taşıyor, bu bilgi nakliye firmasına verilmemesi sonucu taşınma esnasında ek ücret ödeme söz konusu olabilmektedir. Cumartesi ve pazar günü site içerisinde taşınma, asansör ve araç park mesafesini site yönetimi ile detaylı konuşun, nakliye firmasına verilecek esaslı bilgiler sorunsuz, gerçek fiyatlara hizmet almanıza öncü olacaktır.

Eşya paketleme; Eşyaların tamamı paketlenerek özenli, zarar görmemesi için Eşya Paketleme ile toparlanır, kırılacak hassas eşyalara havalı baloncuklu patpat ve beyaz kağıt sarılarak kolilere dizilerek kapatılır ve etiketlenerek nereden alındığı yazılır. Mobilya ustamız yatak odası, çocuk odası, salon takımı. Tesisatçı ustamız, buz dolabı, çamaşır makinesi, bulaşık ve kurutma makineleri de-montaj hale getirerek zarar görmemesi için paketleyip taşıma ipi ile bağlayarak eşyaları hazırlarlar.

Parça eşya taşıma

Parça eşya taşıma

Başkanoğlu parça eşya taşıma hizmeti; Bireysel müşterilerimizin ev eşyalarının tek parça, bir oda, beyaz eşya takımı veya mobilya takımı taleplerinde Parça Eşya Taşıma her işleme özel taşıma planı oluşturmak müşteri temsilcimizin en ekonomik seviyede hizmet sunmayı amaçlayarak önce memnuniyet ve kaliteden asla taviz vermemekteyiz. Eşyaların yoğunluğuna göre sadece kamyonet, tek personel veya eşya durumuna göre mobilya ustası ve taşıyıcı elemanlarımız haftanın 7 günü 24 saati hizmet sunmaktayız.

Tek parça eşya taşıma hizmeti; Piyano, çelik kasa ve özel yapım mobilya eşyaların taşınmasına gereken özel deneyimli personellerimiz, piyano taşıma kuyruklu, duvar tipi ve elektronik olmak üzere gereken paketleme ve taşıma kayışları kullanmaktadır. Çelik kasa taşıma 700 kg kadar dört personel kaldıraç ekipmanları ile önce kapak sökülerek, karton mukavva ile paketlenmesi sonrasında yuvarlak taşıma halatı ile yerleri ve çelik kasayı çizmeden taşımaktayız.

Parça eşya taşıma nedir.? Yazlık, bekar, öğrenci ve parça eşyaların şehir içi hız limitine uygun hassasiyeti olan eşyaların kırılmadan çizilmeden sorunsuz taşınmasına olanak sağlayan özel kasalı kamyonet araçlarımız sadece şehir içi taşımacılığına uygun dizaynı ile sorunsuz hizmet sunmaktayız. Yazlık eşyaların istanbul çevre tatil beldelerine sorunsuz günü birlik teslimatlar sağlayarak kişiye özel küçük kamyonet araçlarımız sorunsuz hizmet sunmaktayız. Bekar eşyalarında müşterilerimiz Kamyonet Kiralama talep ederek sadece kamyonet istemektedir. Öğrenci eşyaları küçük kamyonet ile nakliye taleplerinde bir oda taşıma hizmetimizden faydalanırken, Başkanoğlu Nakliyat öğrenci müşterilerimize %10 indirim sağlamaktadır.

Kamyonet nakliye

Kamyonet nakliye

Başkanoğlu nakliyat kamyonet filosu; Araçlarımız şehir içi yasağına uygun 1. sınıf kamyonetlerden oluşmaktadır. 12 m3 ve 18 m3 den oluşuyor, FSM köprüsünden geçiş yasağı olmayan araçlarımız müşterilerimize artı avantaj sağlamaktadır. Hızlı ve ekonomik Kamyonet Nakliye Hizmeti sunmamıza olanak sağlayan araçlarımız müşterilerimizin talepleri bir oda, parça nakliye, bekar eşyası, yatak odası, çocuk odası, salon takımı, yazlık eşyası, öğrenci eşyası hizmet taleplerine ucuz fiyat ekonomisi sağlamaktadır.

Araç kasa modelleri; Kapalı kasa kamyonetlerimiz içi kontra plak kaplı, eşya bağlama yerleri ile sarsıntıyı maksimum seviyeye indirmekte, kısa burunsuz olması şehir içi taşımacılık da istanbul’un dar sokaklarında kapıya kadar teslimat olanağı sağlar, kırılacak hassas eşyalarınız süspansiyonu yüksek araçlar filomuzda bulunmaktadır.

Kamyonet tercihiniz nasıl olmalı; Başkanoğlu müşteri temsilcisini aramadan önce eşya listesi oluşturun sonradan eşya ilave etmeniz Parça Eşya Taşıma sırasında yetersiz araç kapasitesi ve personel eksikliği karşılıklı sorun yaşanmasına olanak sağlar, Eşya listesi oluşturmanız sorunsuz hizmet almanıza olanak sağlayarak koordineli çalışan araçlarımız aksaklık görmeden gün içerisinde adreslere uğrayarak Kamyonet Nakliye hizmeti sunmaktayız.

Eşya depolama

Eşya depolama

Eşya depolama Başkanoğlu; Firmamızın depolama merkezi oda sistemli kurulup her müşteriye bir oda ile depo ölçülerimiz 6m3 | 12m3 | 24m3 üç mini depo şeklinde oluşmaktadır. Bir oda 6m3, iki oda 12m3, üç oda 24m3 kapasitedeki eşyalara uygun depolama sistemidir. Eşya depolama için eşyalara uygun paketleme malzemesi kullanılarak, havalandırma sistemi ile düzenli havalandırılır, rutubet ve nem den korunması, haşereler için düzenli ilaçlanarak eşyalarınız tekrardan kullanışlı halde saklamaktayız. Eşyalarınız sigortalı depomuzda sizin yerinize saklamamız için gereken Başkanoğlu Nakliyat ekspertiz personelinden rezervasyon yaptırıp eşyalarınız hakkında nasıl depolanacağı konusunda bilgi alabilirsiniz.

Eşya sigortası; Evden eve nakliyat hizmetinde olduğu gibi önemli olan sigorta firmamıza ve müşterilerimize artı güvence sağlamaktadır. Taşınan ve depolanan eşyaların sigorta poliçesi düzenlenmesi için firmamızın faturası gerekir, Fiyatlarımız Taşıma, depo, paketleme ürünü ve sigorta hesaplanarak + KDV fiyat tarifesi uygulamaktayız. Depolanacak Eşyaların İçeriği ve Yasal Sorumluluğu Müşteriye Aittir.

Ofis taşıma

Ofis taşıma

Başkanoğlu ofis taşıma; Kurumsal şirketlerin Ofis taşıma, Banka taşıma, Depo taşıma, Arşiv ve evrak taşıma işlemleri öz verili çalışma programı uyguluyoruz, işin içinde karmaşıklığa önlem olarak personeller arasında çalışma planı ile her ürün etiketlenerek özenli paketlenir. 150 m3 üzeri ofis taşınması iki gün olarak hesaplanır ekspertiz personelimiz program sonrası ilk gün de-montaj ve paketleme, ikinci gün taşıma ve montaj prensibinden asla ayrılmadan disiplinli çalışmalarımız referansımızı art katarak uygun koşullarda hizmet sunmaktayız.

Banka taşıma; Bankalar kullanılan mobilya sandalye harici eşyaların, (elektronik, evrak) taşınma taleplerine firmamız koşulsuz şartsız hizmet vermekteyiz.

Depo taşıma; Ticari ve eşya deposu taşınması paketleme malzemesi gerektirmeyen sadece işçilikli taşıma sektörüdür. Fiyatlar ekonomik uygun koşulludur.

Arşiv ve evrak taşıma; Önemli şirket evraklarını raflardan etiketleme yapmamız karışıklığa en olmaktadır. Evrak taşınması sonrası, rafların de-montajı ile araça yükleme yapılır, takibinde yeni yerine teslimatta önce raflar montaj yapıldıktan sonra etiketlere göre raflara tekrardan istifli olarak taşımaktayız.

Hakkımızda

Başkanoğlu Nakliyat

Hakkımızda; Başkanoğlu nakliyat yenilikçi, profesyonel taşıma planı bireysel ve kurumsal firmalara Evden Eve Nakliyat sektörü, Parça Eşya Taşıma, Kamyonet Nakliye hizmetlerinde şüphesiz takip edilen firma olmuştur. Kuruluşundan bu günümüze, en iyi hizmeti anlayışı ile çalışan Başkanoğlu Evden Eve Nakliyat kalite odaklı hizmet politikası, koşulsuz şartsız müşteri memnuniyeti her zaman ön planda tutmuştur. Amaç çağdaş ve yenilikçi standart üzerinden nakliyat hizmeti sunmaktayız. Başkanoğlu Nakliyat güçlü deneyimli personelleri, müşteri referansını arttırıp, mamnuniyete önem verip maddiyatı ikinci planda bırakır.

Misyonumuz; Eşyaların güvenliği, hızlı ve teknolojik paketleme ürünleri kullanır, müşteri talebine uygun taşıma planı oluşturup kaliteden ödün vermeden hizmetimizi yerine getirmek, yaşam ve çalışma alanlarını hemen adapte olmanız, müşteri memnuniyetini uygun fiyatlarda sağlamak Evden Eve Nakliyat sektöründe rakiplerimizden bir adım önde tutmaktadır.

Vizyonumuz; Evden eve, parça eşya ve kamyonet nakliye sektörü, bireysel ve kurumsal memnuniyet, üst seviyede tutmak, Türkiye standartlarında ön görülen kalite, hizmet sektöründe istanbul’un güvenilirliği kalitesi ile ispatlayan hassasiyetili çalışmalara imza atmış taşımacılık şirketi olmuştur.

İletişim

İletişim

Merkez; Büyükdere Cad. No:105/A Kat:2
Mecidiyeköy/İstanbul/TÜRKİYE
GSM: 0 (542) 427 5 050
E-posta: merkez@baskanoglunakliyat.com

Şube; Atatürk Cad. No:200/B Kat:1
Ataşehir/İstanbul/TÜRKİYE
GSM: 0 (534) 202 2 020
E-posta: sube@baskanoglunakliyat.com